ŠKOLA HRY NA BICÍ NÁSTROJE

LEKCE NA BICÍ, DJEMBE, CAJON, TAIKO, HAND PAN

plníme bubenické sny. Chceš se naučit hrát pop, rock, heavy metal, nebo doprovázet taneční orchestr, folkovou kapelu, dechovku? Jsme tu pro tebe. 

Pro děti, začátečníky i pokročilé je připraven tým lektorů: Zuzana Lašáková  - děti 5 - 10  let, Radim Bittner - děti 10 - 15 let + začátečníci, Ivo Batoušek - děti, mládež, pokročilí a MasterClass.


Na prvním setkání si zahrajeme, povíme si něco o tvých cílech a záměrech. Žádné záměry či cíle nejsou pro nás velké či malé.
Pokud se chceš připravit na profesionální dráhu, nebo se chceš naučit hrát pro radost a pro relexaci, jsem tu pro tebe.
V případě, že tě náš styl práce, metodika i prostředí nadchnou, vybereme spolu výukový plán a pustíme se do práce.

CENÍK 2024/2025 ZDE

Jdeš do toho? Pokud ano, zaplať a zarezervuj si svou  první lekci, případně (pokud si nejsi jistý/tá) vyzkoušej naši LEKCI ZDARMA
K ničemu se prvním setkáním nezavazuješ, stejně jako lze případně sjednané výukové plány kdykoliv přerušit či ukončit. I z toho důvodu nevyžadujeme ani u dlouhodobých výukových plánů jejich úhradu dopředu, ale poskytujeme systém kreditů, které si průběžně dobíjíš dle tvých možností.

Naše lekce můžeš absolvovat i v tzv. volném režimu. Na lekci přijdeš prostě tehdy, kdy ti to tvůj pracovní, či školní rozvrh dovolí.

Výukový plán si nemůžeš ihned objednat a zaplatit proto, že cíle a záměry jednotlivců jsou tak široké, že není možné je pojmout ve všech možných variantách předem. Vše v klidu probereme při  prvním setkání.

Co je výukový plán?

Náš výukový plán je pevně daný časový rámec, ve kterém ti garantujeme, že získáš nové znalosti a dovednosti v rozsahu daném konkrétním plánem. Předem stanovené a jasně stanovené cíle jsou základem naší metodiky "Kreativního bubnování".

Jak to vypadá v naší bubenické škole? Jaká je atmosféra při výuce? Jaké máme vybavení? Mrkni na naši FOTOGALERII.

Základní výukové plány:

  • jeden měsíc - 4 lekce
  • tři měsíce - 12 lekcí
  • pět měsíců - 20 lekcí
  • deset měsíců - 40 lekcí

Speciální výukové plány MASTERCLASS:
(Pouze pro pokročilé)

  • Tři měsíce, dvě lekce (50 minut jedna) měsíčně , celkem  6 lekcí.
  • Jeden školní rok, dvakrát měsíčně, celkem 30 lekcí.
  • Tři školní roky, dvakrát měsíčně, 90 lekcí.

IVO BATOUŠEK

Představujeme lektory naší školy hry na bicí nástroje.